Medarbejdere

Undervisere

BU 2019
Aida Bugge (Bu)

Lærer

Dansk, Psykologi
AJ
Anders Jansen (AJ)

Lærer

Psykologi, Samfundsfag
AB (1)
Ane Mette Edelvold Berg (AB)

Lærer

Historie, Samfundsfag
AG 399X600
Anette Gotved (AG)

Lærer

Idræt, Spansk
AN
Anika Trumulis (An)

Pædagogisk leder, International koordinator

Engelsk, Latin
AAJ
Anne Aae Jeppesen (AAJ)

Lærer

Kemi, Biotek og Biologi
BH
Bjørn Hansen (BMH)

Lærer

Matematik
BL2015
Britt Lundgreen (BL)

Lærer

Engelsk, Spansk
CAS
Camilla Aaby Sonne (CAS)

Lærer

Dansk, Samfundsfag
LA
Camilla Paula Andersen (CPA)

Lærer

Mediefag, Samfundsfag
CJ (1)
Cebrina Jenny Rhode (Cj)

Lærer

Engelsk, Oldtidskundskab
CS 2019
Claus Bjørn Sørensen (CS)

Lærer

Fysik, Matematik, Informatik
CL 399X600
Claus Bugge Hansen (Cl)

Lærer

Idræt, Historie
HA
Claus Hartmann (Ha)

Lærer og mentor for udvekslingsstuderende

Engelsk, Tysk
Cb
Corinne Alice Bilancio (CB)

Lærer

Engelsk
DSJ
Danna Stener Jørgensen (DSJ)

Lærer

Psykologi
EA
Dea Berthelsen (DB)

Lærer

Historie, Psykologi, Samfundsfag
ENI
Eva Nitschke (ENi)

Lærer

Dansk
FL 399X600
Fritz Albrechtsen Long (FL)

Lærer

Astronomi, Fysik, Kemi
Gh
Gunhild Hansen (GH)

Lærer & Stud.vejl.: GR 5, GR 8, 2u, 2h, 3s, 3h

Engelsk, Psykologi
GJ (1)
Gurli Jensen (GJ)

Lærer

Biologi, Kemi
Hv
Hanne Møller Vennegaard (HV)

Lærer

Historie, Religion
HBH
Hannibal Horn (HBH)

Lærer

Musik
HS (2)
Henrik Schouboe (HS)

Lærer

Biologi
Rg Logo
Ida Maj Germansen (IMG)

Lærer

Dansk, Psykologi
Iw
Ida Wernberg (IW)

Lærer & Stud.vejl.: GR2, GR10, 2i, 2s, 3p, 3k

Dansk, Idræt
IP 399X600
Inge Poulsen (IP)

Lærer & Læsevejleder

Dansk, Religion
IZ (2)
Ivar Peter Zeck (IZ)

Lærer

Matematik, Fysik
Hj
Jacob Hallberg Hasemann (JH)

Vicerektor

Matematik, Naturgeografi
JW
Jacob Walter (JW)

Lærer & Tillidsmand

Historie, Naturgeografi
AL
Jakob Alsbirk (Al)

Lærer & Stud.vejl.: GR 4, GR 9, 2e, 2m, 3e, 3u

Idræt, Musik
JG
Jannie Grue (JG)

Lærer

Latin, Spansk
JR
Jannik Lundgaard Rasmussen (JR)

Lærer

Fysik, Matematik
JC 399X600
Johanne Østergård Christensen (JC)

Lærer

Religion, Samfundsfag
J 130X210
Jørgen Alsted (Joe)

Lærer

Idræt
RO 2019
Kaj Ove Roland (Ro)

Lærer

Astronomi, Fysik, Matematik
Kp 130X210
Karen Mohr Pind (KP)

Lærer & Tillidsmands suppleant

Billedkunst, Matematik
KL 2019
Kasper Lisdorf (KL)

Lærer

Erhvervsøkonomi
KS2015 130X210
Kasper Schou (KS)

Lærer

Psykologi, Samfundsfag
KH 130X210
Kiri Lykke Håkansson (KH)

Lærer

Engelsk, Religion
KA
Kristine Aavild (KA)

Lærer

Idræt, Musik